Audi Q7
50TDI S-LINE QUATTRO
82,700 $

Audi Q7 50TDI S-LINE QUATTRO
82,700 $
  • Пробег1 тыс. км
  • Год2022 год
  • Двигатель3 Дизель
  • Коробка передачАвтоматическая
  • ПриводПолный

Описание :

Автомобиль приобретен у официального дилера AUDI в Украине. Чистый 2022г.в. Новый автомобиль (пробег 70 км), на учете. на гарантии. Хорошая комплектация: внешний и внутренний S-Line, 2-х зонный климат-контроль, круиз-контроль, пневмоподвеска, оптика LED, ассистент съезда из полосы, комфортный доступ, дотяжки двери, навигация, электронная панель приборов, камера заднего вида, парковочный ассистент, передние сиденья с подогревом и памятью для водителя, электропривод крышки багажника, мультифункциональный спортивный кожаный руль, электрорегулируемые зеркала с функцией сборки, затемнения и подогревом, датчики дождя, света, релинги и т.д. Подробности по телефону.

В наличии
Смотрите также другие предложения
В наличии
Mercedes-Benz C-Class C63 AMG V8 BiTurbo 67,700 $

Автомобіль придбаний у 2020р. в офіційного дилера Mercedes-Benz в Україні. Авто у відмінному стані. Обслуговування виключно в офіційного дилера. На гарантії. Передня частина автомобіля в антигравійній плівці. Багата комплектація: зовнішній та внутрішній спорт-пакет AMG, Carbon пакет, салон Designo коричневий, панорамний дах, чорна стеля, 2-х зонний клімат-контроль, круїз-контроль, попередження про зіткнення з функцією гальмування, розпізнавання дорожніх знаків, асистент "мертвих" зон, преміум акустика Burmester, LED оптика з динамічним регулюванням (Multibeam LED), комфортний доступ, активна система полегшення парковки, кругові камери (360), парктроніки, передні сидіння AMG Perfomance з підігрівом, електропривід кришки багажника, мультифункційне шкіряне кермо AMG з підкермовими перемикачами, бездротова зарядка телефона, електрорегульовані дзеркала з функцією складання, затемнення та підігрівом, датчики дощу, світла, тиску в шинах, ковані диски AMG R19 та ін. Деталі за телефоном.

В наличии
Mercedes-Benz S 500 LONG 4MATIC 19,698 $

Автомобіль придбаний в офіційного дилера Mercedes-Benz в Україні у 2012р. Авто у відмінному стані. Обслужений. На 165 тис.км. проведено планове ТО (заміна фільтрів та масла в ДВС та АКПП) . Індивідуальна комплектація: пневмопідвіска, шкіра Nappa, панорамний дах, чорна стеля, 4-х зонний клімат-контроль, Distronic Plus, датчик мертвих зон, попередження про зіткнення, контроль смуги, преміум акустика Harman/Kardon, оптика бі-ксенон, дотяжки, комфортний доступ, камера заднього огляду, активний паркувальний асистент, мультиконтурні передні сидіння з пакетом пам`яті, підігрівом, вентиляцією, функцією масажу та динамічною підтримкою, мультифункційне шкіряне кермо з деревяними вставками, підкермовими перемикачами та підігрівом, задні сидіння з підігрівом та вентиляцією, мультимедіа для задніх пасажирів, електропривід кришки багажника, електрорегульовані дзеркала з функцією автоскладання, затемнення та підігрівом, задня шторка, датчики дощу, світла та ін. Деталі за телефоном.