BMW X5
3.0d xDrive M Packet
76,700 $

BMW X5 3.0d xDrive M Packet
76,700 $
  • Пробег124 тыс. км
  • Год2018 год
  • Двигатель3 Дизель
  • Коробка передачАвтоматическая
  • ПриводПолный

Описание :

Автомобиль приобретен у официального дилера BMW в Украине в декабре 2018г. На гарантии. На 124 тыс.км. проведено очередное ТО. Передняя часть авто в антигравийной пленке. Обслуживание исключительно в официального дилера. Богатая комплектапция: цвет Carbone Schwarz Metallic, M-Paket, 4-х зонный климат-контроль, круиз-контроль, адаптивная LED оптика, автоматический дальний свет, премиум акустика Harman/Kardon, панорама, ассистент мертвых зон, ассистент удержания в полосе, предупреждения о столкновении, управление жестами, комфортный доступ, дотяжки дверей, навигация, улучшенная звукоизоляция, заводская тонировка, отделка элементов интерьера из стекла «CraftedClarity», адаптивная ходовая часть M, спортивная выхлопная система M, камера заднего обзора, система парковки, спортивные передние сиденья с подогревом и памятью для водителя, спортивная АКПП, мультифункциональный кожаный М руль, Shadow-Line, электрорегулируемые зеркала с функцией складывания, затемнения и подогревом, подстаканники с функцией подогрева и охлаждения, датчики света, дождя, релинги, диски М R20 и др. Детали по телефону.

В наличии
Смотрите также другие предложения
В наличии
Mercedes-Benz GLE-Class GLE 400d AMG 81,700 $

Офіційний автомобіль, весь в антигравійній плівці, жоден елемент не фарбований, вся сервісна історія на офіційному сервісі Мерседес, два комплекти гуми. Інтеграція смартфона Apple Carplay, Android Auto, підвіска Airmatic Dual Control з системою адаптивної амортизації з розширеними функціями ADS+, система мервих зон, дзеркала з функцією автоматичного антиблікового регулювання та складання, вентиляція передніх сидінь, попередження про зіткнення, навігація з жостким диском, АКПП 9 ст, підігрів керма, передніх сидінь та задніх, система контролю тиску в шинах, декоративні елементи з крупнопористої деревини горіх коричневий, пакет обробки салону EXPRESSION, зовнішній обвіс AMG Line, камери 360, мультимедійна система MBUX, світлодідні фари MULTIBEAM з розширеною функцією дальнього світла IHC+, запасне колесо, діамантовий білий металік, преміум акустика BURMISTER, тонування вікон, пакет освітлення салону, кнопка багажника, комплект хромованих деталей салону, збільшений паливний бак, пакет "погані дороги" та ін. Деталі за телефоном.

В наличии
BMW X5 25d xDrive M Paket 78,700 $

Автомобіль придбаний в офіційного дилера BMW в жовтні 2019р. На гарантії до жовтня 2021р. з можливістю пролонгації. Обслуговування виключно в офіційного дилера. В травні 2021р. на пробігу 20 тис.км. проведено планове ТО. Весь автомобіль в антигравійній плівці з моменту купівлі. Жоден елемент не фарбований. Хороша комплектація: M-Paket, 2-х зонний клімат-контроль, круїз-контроль, LED оптика, акустика HiFi, Driving Assistant (асистент мертвих зон, асистент утримання в смузі, попередження про зіткнення), комфортний доступ, навігація, адаптивна ходова частина M, панель приладів Sensatec, камера заднього огляду, система парковки, спортивні передні сидіння з підігрівом та памяттю для водія, мультифункційне шкіряне кермо М з підігрівом, електропривід кришки багажника, електрорегульовані дзеркала з функцією складання, затемнення та підігрівом, Apple Carplay, датчики світла, дощу, тиску в шинах, релінги, М диски R20, два комплекти килимків, килимок в багажник. Додатково встановлено супутникову сигналізацію Benish. Деталі за телефоном.

В наличии
Audi S6 3.0TDI QUATTRO 81,700 $

Автомобіль придбано в офіційного дилера AUDI в Україні. Чистий 2020 р.в. На гарантії. Жоден елемент не фарбований. Індивідуальна комплектація: салон комбінований шкіра/алькантара, адаптивна пневмопідвіска, 4-х зонний клімат-контроль, круїз-контроль, преміум акустика BANG&OLUFSEN, матричні світлодіодні фари, асистент мертвих зон, попередження про зіткнення, навігація, комфортний доступ, дотяжки, камери кругового огляду (360), декоративні вставки з карбону, S-спортивні передні сидіння з підігрівом (водійське з памяттю), мультифункційне шкіряне кермо з підігрівом, електропривід кришки багажника, електрорегульовані дзеркала з функцією складання, автозатемненням та підігрівом, чорна стеля, срібні корпуси зовнішніх дзеркал, Black пакет Audi Exclusive зовнішнього оздоблення, диски R20, датчики світла, дощу, тиску в шинах та ін. Деталі за телефоном.