Mazda CX-5
2.5 AWD AT
30,700 $

Mazda CX-5 2.5 AWD AT
30,700 $
  • Пробег48 тыс. км
  • Год2019 год
  • Двигатель2.5 Бензин
  • Коробка передачАвтоматическая
  • ПриводПолный

Описание :

Автомобиль куплен у официального дилера Mazda в Украине в 2019г. Обслуживание только на официальном сервисе. Богатая комплектация: кожаный салон, 2-х зонный климат-контроль, круиз-контроль, адаптивная LED оптика, акустика BOSE, проекция на лобовое стекло, ассистент мертвых зон, предупреждение о столкновении, комфортный доступ, камера заднего обзора, парктроники, электрорегулируемые передние сидения. с подогревом, вентиляцией и памятью для водителя, подогрев задних сидений, мультифункциональный кожаный руль с подогревом, электропривод крышки багажника, электрорегулируемые зеркала с функцией затемнения, скдадывания и подогревом, датчики дождя, света, давления в шинах, диски R19 и др. Подробности по телефону.

В наличии
Смотрите также другие предложения
В наличии
Mercedes-Benz S 500 Long 4MATIC 27,700 $

Автомобіль придбаний в офіційного дилера Mercedes-Benz в Україні у 2013р. Авто у відмінному стані. Обслуговування виключно на офіційному сервісі. На 130 тис.км. проведено планове ТО. Індивідуальна комплектація: спорт-пакет AMG, салон Designo бежевий, шкіра Exclusiv, пневмопідвіска, панорамний дах, стеля чорна Alcantara, панель та дверні карти в шкірі, 4-х зонний клімат-контроль, нічне бачення, Distronic Plus, датчик мертвих зон, попередження про зіткнення, контроль смуги, система розпізнавання втоми водія, преміум акустика Harman/Kardon, оптика адаптивний бі-ксенон Intelligent Light System, дотяжки дверей, комфортний доступ, камера заднього огляду, парктроніки, мультиконтурні передні сидіння з пакетом пам`яті, вентиляцією, підігрівом, функцією масажу та динамічною підтримкою, мультифункційне шкіряне кермо з деревяними вставками, підкермовими перемикачами та підігрівом, мультиконтурні задні сидіння з пакетом пам`яті, вентиляцією та підігрівом, мультимедіа для задніх пасажирів, електропривід кришки багажника, електрорегульовані дзеркала з функцією автоскладання, затемнення та підігрівом, шторки, комфортна підвіска, датчики дощу, світла та ін. Деталі за телефоном.

В наличии
Mercedes-Benz C-Class C63 AMG V8 BiTurbo 69,700 $

Автомобіль придбаний у 2020р. в офіційного дилера Mercedes-Benz в Україні. Авто у відмінному стані. Обслуговування виключно в офіційного дилера. На гарантії. Передня частина автомобіля в антигравійній плівці. Багата комплектація: зовнішній та внутрішній спорт-пакет AMG, Carbon пакет, салон Designo коричневий, панорамний дах, чорна стеля, 2-х зонний клімат-контроль, круїз-контроль, попередження про зіткнення з функцією гальмування, розпізнавання дорожніх знаків, асистент "мертвих" зон, преміум акустика Burmester, LED оптика з динамічним регулюванням (Multibeam LED), комфортний доступ, активна система полегшення парковки, кругові камери (360), парктроніки, передні сидіння AMG Perfomance з підігрівом, електропривід кришки багажника, мультифункційне шкіряне кермо AMG з підкермовими перемикачами, бездротова зарядка телефона, електрорегульовані дзеркала з функцією складання, затемнення та підігрівом, датчики дощу, світла, тиску в шинах, ковані диски AMG R19 та ін. Деталі за телефоном.

В наличии
Mercedes-Benz GLS 350 d AMG Night 71,700 $

Автомобіль придбаний в офіційного дилера Mercedes-Benz в Україні у вересні 2019р. Чистий 2019 р.в. Обслуговування виключно на офіційному сервісі Mercedes-Benz. На пробігу 45 тис.км. проведено планове ТО. Передня частина авто в антигравійній плівці. Хороша комплектація: шкіряний салон, торпедо і дверні карти в шкірі, зовнішній пакет AMG, Night Package, преміум акустика Harman/Kardon, 7-ми місна, 3-х зонний клімат-контроль, круїз-контроль, пневмопідвіска Airmatic Dual Control, адаптивна LED оптика з динамічним регулюванням (LED Intelligent Light System), автоматичне дальнє світло, система контролю мертвих зон, попередження про зіткнення з функцією активного гальмування, активна система паркування, люк, комфортний доступ, дотяжки, кругові камери 360, парктроніки, електрорегульовані передні сидіння з вентиляцією та підігрівом, підігрів задніх сидінь, електропривід кришки багажника, мультифункційне шкіряне кермо з деревяними вставками та підкермовими перемикачами, електрорегульовані дзеркала з функцією автоскладання, затемнення та підігрівом, датчики дощу, світла, тиску в шинах, диски AMG R21, чорна стеля, алюмінієві пороги, релінги, супутникова сигналізація Benish та ін. Деталі за телефоном.