Покупка

Ви бажаєте придбати сучасний автомобіль, але новий Вам не по кишені?


«Автохаус Львів» допоможе вирішити цю проблему. Ми радимо Вам звернути увагу на вживані автомобілі з пробігом, імпортного виробництва.Консультація у спеціалістів компанії

Якщо Ви бажаєте довідатись актуальні дані про автомобіль, точну характеристику та параметри, досвідчені консультанти компанії допоможуть вибрати авто згідно Ваших вимог.


Зв’яжіться з професіоналами онлайн та отримайте відповіді на усі запитання. Ми будемо раді Вам допомогти!Потрібна допомога професіонала?

Наш експерт зв’яжеться з Вами, та відповість на усі питання

Процедура продажу автомобілів

На сайті «Автохаус Львів» є можливість детально ознайомитись із характеристиками транспортного засобу, що Вас зацікавив. Прогляньте фото автомобілів та комплектації до них, а також інформацію про рік випуску, пробіг та технічні особливості. Ви знайдете свіжі новини та відгуки наших клієнтів, що допоможе швидко зробити правильний вибір та придбати авто для себе.


Усі вживані автомобілі нашого салону юридично захищені відповідними документами. Кожне авто у чудовому технічному стані та з прозорою історією експлуатації.


Тому, Ви отримаєте на руки прекрасний автомобіль, що служитиме багато років.


Ми гарантуємо вигідну купівлю автомобіля у чудовому технічному стані та відмінного зовнішнього вигляду.Вигідна ціна, що відповідає стану авто та жодних проблем з оформленням документів. Наша ціль – стати Вашим впевненим вибором!

Страхування та сервісне обслуговування

Ми співпрацюємо із страховою компанією, що допоможе Вам оформити страхування на придбаний у «Автохаус Львів» автомобіль. При покупці автомобіля Ви гарантовано отримаєте знижку на страхування.


Вам не варто хвилюватись на жодному етапі купівлі, адже професіонали автосалону на високому рівні готові представити Вам широкий спектр наступних послуг: продаж вживаних автомобілів,підготовка авто перед продажем, оформлення необхідних реєстраційних документів.


«Автохаус Львів» відповідальний перед своїми покупцями, тому ми виконуємо роботу оперативно та ефективно. Якісний сервіс – це запорука надійного порозуміння з клієнтом.


З нами легко підібрати потрібний автомобіль. Вдалих Вам покупок!