«Автохаус Львов»

Мы готовы сделать Вашу жизнь проще!

Найдите вдохновение и подарите себе комфорт и незабываемые ощущения во время вождения автомобиля. «Автохаус Львов» - автосалон, нового формата где на первом месте исключительно забота о клиентах и гарантия качества.

Последние поступления

Список авто которые ждут своих владельцев.

В наличии
Mercedes-Benz C-Class C63 AMG V8 BiTurbo
69,700 $

Автомобіль придбаний у 2020р. в офіційного дилера Mercedes-Benz в Україні. Авто у відмінному стані. Обслуговування виключно в офіційного дилера. На гарантії. Передня частина автомобіля в антигравійній плівці. Багата комплектація: зовнішній та внутрішній спорт-пакет AMG, Carbon пакет, салон Designo коричневий, панорамний дах, чорна стеля, 2-х зонний клімат-контроль, круїз-контроль, попередження про зіткнення з функцією гальмування, розпізнавання дорожніх знаків, асистент "мертвих" зон, преміум акустика Burmester, LED оптика з динамічним регулюванням (Multibeam LED), комфортний доступ, активна система полегшення парковки, кругові камери (360), парктроніки, передні сидіння AMG Perfomance з підігрівом, електропривід кришки багажника, мультифункційне шкіряне кермо AMG з підкермовими перемикачами, бездротова зарядка телефона, електрорегульовані дзеркала з функцією складання, затемнення та підігрівом, датчики дощу, світла, тиску в шинах, ковані диски AMG R19 та ін. Деталі за телефоном.

ПОСМОТРЕТЬ
В наличии
Mercedes-Benz S 500 LONG 4MATIC
22,700 $

Автомобіль придбаний в офіційного дилера Mercedes-Benz в Україні у 2012р. Авто у відмінному стані. Обслужений. На 165 тис.км. проведено планове ТО (заміна фільтрів та масла в ДВС та АКПП) . Індивідуальна комплектація: пневмопідвіска, шкіра Nappa, панорамний дах, чорна стеля, 4-х зонний клімат-контроль, Distronic Plus, датчик мертвих зон, попередження про зіткнення, контроль смуги, преміум акустика Harman/Kardon, оптика бі-ксенон, дотяжки, комфортний доступ, камера заднього огляду, активний паркувальний асистент, мультиконтурні передні сидіння з пакетом пам`яті, підігрівом, вентиляцією, функцією масажу та динамічною підтримкою, мультифункційне шкіряне кермо з деревяними вставками, підкермовими перемикачами та підігрівом, задні сидіння з підігрівом та вентиляцією, мультимедіа для задніх пасажирів, електропривід кришки багажника, електрорегульовані дзеркала з функцією автоскладання, затемнення та підігрівом, задня шторка, датчики дощу, світла та ін. Деталі за телефоном.

ПОСМОТРЕТЬ
В наличии
BMW X5 40d xDrive Pure Experience
34,700 $

BMW X5 40d xDrive з надійним та потужним дизельним двигуном (313 к.с.). Авто привезене з Німеччини в серпні 2020р. Чистий 2014р.в. Підтверджений пробіг. Жоден елемент не фарбований. Хороша комплектація: пакет Exterieur-Design Pure Experience, 2-х зонний клімат-контроль, круїз-контроль, навігація Professional, панорамний дах, проекція, адаптивна LED оптика, автоматичне дальнє світло, Driving Assistant (асистент мертвих зон, попередження про з`їзд з полоси, попередження про зіткнення, розпізнавання дорожніх знаків), комфортні передні сидіння з підігрівом, підігрів задніх сидінь, спортивне мультифункційне шкіряне кермо, камера заднього огляду, парктроніки, заводське тонування, електрорегульовані дзеркала з функцією затемнення, складання та підігрівом, заводська сигналізація, диски R19, релінги, датчики дощу, світла, тиску в шинах та ін. Деталі за телефоном.

ПОСМОТРЕТЬ
В наличии
Mercedes-Benz GLS 350 d AMG Night
71,700 $

Автомобіль придбаний в офіційного дилера Mercedes-Benz в Україні у вересні 2019р. Чистий 2019 р.в. Обслуговування виключно на офіційному сервісі Mercedes-Benz. На пробігу 45 тис.км. проведено планове ТО. Передня частина авто в антигравійній плівці. Хороша комплектація: шкіряний салон, торпедо і дверні карти в шкірі, зовнішній пакет AMG, Night Package, преміум акустика Harman/Kardon, 7-ми місна, 3-х зонний клімат-контроль, круїз-контроль, пневмопідвіска Airmatic Dual Control, адаптивна LED оптика з динамічним регулюванням (LED Intelligent Light System), автоматичне дальнє світло, система контролю мертвих зон, попередження про зіткнення з функцією активного гальмування, активна система паркування, люк, комфортний доступ, дотяжки, кругові камери 360, парктроніки, електрорегульовані передні сидіння з вентиляцією та підігрівом, підігрів задніх сидінь, електропривід кришки багажника, мультифункційне шкіряне кермо з деревяними вставками та підкермовими перемикачами, електрорегульовані дзеркала з функцією автоскладання, затемнення та підігрівом, датчики дощу, світла, тиску в шинах, диски AMG R21, чорна стеля, алюмінієві пороги, релінги, супутникова сигналізація Benish та ін. Деталі за телефоном.

ПОСМОТРЕТЬ

О нас

«Автохаус Львов» предлагает широкий спектр услуг по поводу покупки, оформления и дальнейшего обслуживания автомобилей. Эксклюзивные модели авто и четко указаны год и пробег - это наше преимущество для Вашего доверия. Ассортимент услуг компании:

  • Продажа подержанных автомобилей известных марок из Европы и Северной Америки
  • Выкуп Ваших автомобилей;
  • Обмен на любое авто нашего салона, что Вам придется по душе, с условием доплаты с обеих сторон;
  • Доступные кредитные предложения;
  • Автострахование;
  • Постановка и снятие автомобиля с учета;
  • Помощь в процессе эксплуатации приобретенного автомобиля;
  • Установка дополнительного оборудования
  • Профессиональная подготовка автомобиля к продаже.

Если приобретете автомобиль в нашем салоне, Вы получите прозрачную сервисную историю, подтвержденный пробег, безаварийное состояние автомобиля, справедливую и привлекательную цену и абсолютную безопасность покупки.

Чем занимается «Автохаус» Украина?

Наша компания с большим удовольствием делает жизнь людей комфортнее, а покупку автомобилей приятной и безопасной.

Мы предлагаем клиентам широкий выбор современных автомобилей, а все наши решения базируются на интересах покупателей. Вы добьетесь успеха и динамичности, почувствуете улучшение качества жизни и останетесь довольны своим выбором!

НЕ теряйте времени на самостоятельные поиски

Оставьте нам свои контакты и мы сразу расскажем Вам все, что Вас интересует