АВТО В НАЛИЧИИ

На этой странице вы можете просмотреть все автомобили, которые есть в наличии.

От образить:
Сортировать по:
Выберите марку:
В наличии
BMW X6 3.0d xDrive M Paket
117,700 $

Автомобіль придбаний у офіційного дилера BMW в Україні у грудні 2019р. На гарантії. Індивідуальна комплектація. Колір Carbone Black Metallic, перфорована шкіра Tacorarot, M Sportpaket, адаптивна пневмопідвіска, преміум акустика «Bowers&Wilkins Diamond Surround S», панорамний скляний дах «Sky Lounge», адаптивні лазерні фари BMW Laserlight, планки салону «Carbon Fibre», BMW решітка радіатора «Iconic Glow», оздоблення елементів інтер’єру зі скла «CraftedClarity», 4-х зонний клімат-контроль, Driving Assistant Professional (адаптивний круїз-контроль, датчик мертвих зон, асистент зміни смуги, утримання в смузі, попередження про зіткнення і ін.), Parking Assistant Plus (система камер кругового огляду Surround View, парктроніки), проекція на лобовому склі, навігація, комфортні передні сидіння з пам'яттю, підігрівом та вентиляцією, масажна функція для водія і переднього пасажира, BMW Individual оббивка стелі з алькантари кольору «Anthracite», комфортний доступ, дотяжки, підігрів керма та передніх підлокітників, покращена шумоізоляція, заводське тонування, іонізатор повітря та функція Ambient Air, Apple Carplay, BMW Live Cockpit Professional, спортивна вихлопна система M, спортивна АКПП, автоматичне вмикання дальнього світла, Shadow-Line з дзеркальним блиском, підстаканники з функцією підігріву та охолодження, диски R20, датчики світла, дощу, тиску в шинах, докатка, заводська сигналізація, комплект зимових і літніх шин та ін. Додатково встановлено супутникову сигналізацію Benish. Деталі по телефону.

ПОСМОТРЕТЬ
В наличии
BMW 750 3.0d xDrive M Packet
76,700 $

Офіційний автомобіль, на гарантії до червня 2022р., чистий 2017 р.в., колір Carbonschwarz metallic, M-Packet, шкіра Nappa, адаптивні лазерні фари, проекція, комфортне лобове шкло, дотяжки, комфортний доступ, панель в шкірі, стеля Alkantara, інтегральне активне кермове управління з підрулюючими задніми колесами, навігація Professional, акустика Harman Kardon, кругові камери (360*), 4-х зонний клімат-контроль, кераміка, управління жестами, мультифункційний щиток приборів, Shadow-Line, комфортні передні сидіння з вентиляцією та підігрівом, мультифункційне шкіряне М кермо з підігрівом, підігрів задніх сидінь, іонізація повітря салону, заводська сигналізація, електронний ключ, шторки задніх вікон, планшет для задніх пасажирів, датчики дощу, світла, тиску в шинах, автоматичне дальнє світло та ін. Автомобіль частково в антигравійній плівці. Деталі за телефоном.

ПОСМОТРЕТЬ
В наличии
BMW X6 3.0d xDrive M Packet
109,600 $

BMW X6 xDrive30d M Sport Package. Чистий 2020 р.в. На гарантії. Передня частина авто в антигравійній плівці. Жоден елемент не фарбований. Хороша комплектація: M Sport Package, 2-х зонний клімат-контроль, круїз-контроль, адаптивна лазерна оптика (Bmw Laser Light), акустика Harman/Kardon, інтегральне активне кермове управління, Driving Assistant Professional (активний круїз-контроль, асистент мертвих зон, асистент утримання в смузі, попередження про зіткнення), Parking Assistant Plus (кругові камери, парктроніки), панель приладів та дверні карти в шкірі, комфортний доступ, дотяжки, навігація, покращена звукоізоляція, заводське тонування, комфортні передні сидіння з підігрівом та памяттю, спортивна АКПП, спортивне мультифункційне шкіряне M кермо з підігрівом, Ambient Air Paket, електрорегульовані дзеркала з функцією складання, затемнення та підігрівом, датчики світла, дощу, тиску в шинах, релінги, диски R20 та ін. Додатково встановлена супутникова сигналізація Benish. Деталі за телефоном.

ПОСМОТРЕТЬ